Leśne Osiedle

Od zawsze marzysz o domu, o własnym ogrodzie, o własnym kącie, gdzie natura spotyka ciepło domowego ogniska…gdzie możesz cieszyć się ciszą i spokojem ? Nasze osiedle spełni to marzenie. Oferujemy różne opcje domów i możliwości. Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w bloku ale tęsknisz za ogrodem i tarasem? Mamy dla Ciebie idealna ofertę – dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w cenie mieszkania w bloku. Jeśli poszukujesz domu dla dużej rodziny, cenisz komfort i przestrzeń to nasza oferta spełni Twoje marzenia. Leśne Osiedle to osiedle przyjazne z dala od miejskiego hałasu, blisko natury, w otoczeniu sielskich krajobrazów łąk i lasu.

Dom wraz z działką w cenie mieszkania w bloku

Nasze domy są zaprojektowane dla rodzin od 2 do 5 osobowych. Posiadają dwie albo trzy sypialnie, jedne są z garażem a inne bez, jednak z możliwością jego dobudowania. Jeśli wolisz wiatę garażową, by obniżyć koszty budowy, również dla Ciebie wybudujemy… Każdy człowiek jest dla nas indywidualnością i dlatego dysponujemy różnymi projektami, by każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Domy w Leśnym Osiedlu są tak wybrane, by spełnić Twoje oczekiwanie i marzenia za rozsądną cenę… dom wraz działką kosztuje tyle co mieszkanie w bloku!

Może masz jakieś inne sugestie czy pomysły na swój dom, zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

DLACZEGO LESNE OSIEDLE?

Domy już od 86 m2

Wystarczająco przestronny, by komfortowo mieszkać, a tym samym funkcjonalnie zaprojektowany by cieszyć się życiem. Dogodny dom, przestronny salon z kominkiem, piękny taras i duże okna dają ciągły kontakt z naturą.

Domy bezczynszowe

Bez stałych miesięcznych opłat za czynsz! Nie ma obowiązku płacenia za utrzymanie części wspólnych, administrację spółdzielni, konserwację budynków czy fundusze remontowe. Jedynie pozostają koszty eksploatacyjne domu, którymi sam zarządzasz i masz na na to wpływ.

Okolica

Blisko miasta, ale z dala od zgiełku. Spokój, cisza, las, sarny biegające po pobliskich łąkach, ten sielski krajobraz, to wszystko tworzy idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się życiem i marzą o własnym domu. A do tego jedyne 10min do centrum miasta!

Dogodny dojazd z obu stron osiedla

Wygodny dojazd z Piotrkowa Tryb. wyremontowaną ulicą Michałowską oraz szybki dojazd do S8 od strony północnej osiedla.

Dobrze zagospodarowane osiedle

Szerokie, 8-metrowe drogi wewnętrzne na terenie naszego osiedla oraz układ działek zapewniający swobodę.

Proste finansowanie

Nasz opiekun finansowy ułatwi Ci wszelkie czynności związane z kupnem domu. Znajdzie dla Ciebie kredyt mieszkaniowy z aktualnej oferty ponad 20 banków, dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości finansowych

PLAN LEŚNEGO OSIEDLA

TO MOŻE BYĆ TWOJE MIEJSCE.